PostielkyPostele.sk Vám prispôsobujeme na mieru. Na základe Vašej aktivity na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme Vám tiež relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť v nastaveniach svojich preferencií ochrany súkromia, ktoré sú vždy dostupné v päte webu.

DOPRAVA ZADARMO

QUATRO

KONTAKTY

HRUŠKA s.r.o.
Hlísno 772/124
027 44 Tvrdošín
tel: 0940 786 781
napíšte nám
Infolinka: Po-Pia: 09:00 - 17:00
Radi zodpovieme Vaše otázky!

Súťaže na FB
Pravidlá akcie "Súťaže na FB"

Nájdete nás na http://www.facebook.com/postielkypostelesk

Sledujte naše aktuálne príspevky - komentujte, lajkujte, zdieľajte a VYHRAJTE... (platí pre príspevky s motívom a zámerom súťaže)

Upozornenie:

Nezbudnite si nastaviť "Dostávať upozornenia", aby Ste sa o svojej výhre hneď dozvedeli:

http://www.facebook.com/postielkypostelesk


VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE:

1.  Akcia "Súťaže na FB" prebieha na prezentačnej stránke postielkypostele.sk v lokalite Facebook.

2.  Zameraním Akcie "Súťaže na FB" je ponúknuť fanúšikom stanovenú cenu (reklamná vzorka) ZADARMO.

3.  Stanovenú cenu darujeme náhodne vybranému záujemcovi - fanúšikovi z http://www.facebook.com/postielkypostelesk

 

ZÁKLADNÉ PODMIENKY ÚČASTI V SÚŤAŽI

1. Záujemca o reklamnú vzorku musí byť osoba staršia ako 18 rokov, s trvalým pobytom v Slovenskej republike. Dovoz do zahraničia nie je možný. Od 25.10. 2015 sa môže zapojiť aj osoba staršia ako 18 rokov, s trvalým pobytom v Českej republike.

2. Za prejav záujmu o reklamnú vzorku ZADARMO považujeme akúkoľvek formu dobrovoľnej aktivity záujemcu - fanúšika na daný príspevok (alebo aplikáciu) na ktorom je vyhlásená súťaž na prezentačnej stránke http://www.facebook.com/postielkypostelesk v lokalite Facebook (napr. Páči sa mi, Komentovať, Zdielať). Dôležité - autolike z fiktívnych alebo podozrivých účtov niesú akokoľvek brané v úvahu.

3. Záujemca, ktorý chce vyhrať cenu podľa vlastného výberu, vloží do komentára link vybraného tovaru (Vždy konkrétne závisí (či internetový link tovaru, komentár, zdieľanie a pod.) od momentálnej súťažnej ceny a detaily stanovuje HRUŠKA s.r.o.)

4. Administrátor a sponzor súťaže HRUŠKA s.r.o. stanovuje konkrétny typ ceny o ktorú sa súťaží.

5. Do súťaže sú zaradení všetci záujemcovia, ktorí prejavili aktivitu v priebehu trvania súťaže, výsledky sú oznámené do 24 hodín od skončenia súťaže. Výber výhercu je náhodný, avšak nesmie byť porušené pravidlo 7, ináč je vybraný iný výherca.

6. Výherca poskytne fotografický snímok stanovej ceny a taktiež súhlasí so zverejnením fotografie či už na stránke www.postielkypostele.sk alebo na http://www.facebook.com/postielkypostelesk na prezentačné účely.

7. Nespamovať príspevky, nepísať hanlivo ani urážlivo. (príspevky budú vymazané, prípadne užívateľom bude odmietnutý prístup na našu FB stránku, podľa závažnosti situácie)

 

Dôležité!

Pokiaľ bude porušené akékoľvek pravidlo 1-7 bude účastník (výherca) vyradený zo žrebovania.

Pokiaľ nebude splnené  pravidlo 6 bude výhercovi stanovenej ceny dodatočne fakturovaná stanovená vecná výhra spolu s dopravou v hodnote ako je v eshope www.postielkypostele.sk.

Výherná cena bude doručená výhercovi spoločnosťou Geis SK s.r.o. do 5 týždňov, od vyhlásenia výhercu.

Účastník prejavením spomínanej aktivity súhlasí s pravidlami akcie "Súťaže na FB".

HRUŠKA s.r.o. neposkytuje na stanovenú cenu žiadnu záruku, taktiež nevzniká výhercovi právny nárok na výhru a výhra nie je právne vymáhateľná.

 

Prehlasujeme že spoločnosť Facebook nie je zodpovedná za priebeh Akcie "Súťaže na FB" na stránke http://www.facebook.com/postielkypostelesk . Potvrdzujeme, že Akcia "Súťaže na FB" nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, propagovaná ani riadená spoločnosťou Facebook a nemá s ňou žiaden vzťah.

 

Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.